Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebbe a két akváriumba milyen...

_.-Akv-._ kérdése:

Ebbe a két akváriumba milyen nagyobb halat lehetne tenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy 54l-es akváriumom amit Bomhii-vel közösen csinálunk :D Van bent 4 db hím guppi, 5 nőstény, meg 6 páncélosharcsa. Ide mehetne még valamilyen nagyobb hal, vagy ennyi kifújt? (1 db)


A másik: 126l-es aksi. Volt 3 db gurámim (2 gyöngy, 1 arany), és az egyik gyöngy sajnos meghalt. Pótoljam ki egy gurámival, vagy ide valami más nagyobb halat? (És mit?) A többi hal egyébként 11 páncélos, 11 ékfoltos razbóra, 2 anci, meg ugye a 2 gurámi. És ha inkább a gurámikat pótoljam ki akkor szerintetek melyiknek vegyek párt? :D Annyit tudok, hogy az arany hím.



2013. febr. 16. 18:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy egyik se, és vegyek egy harmadik fajta gurámit?
2013. febr. 16. 18:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még raknék bele egy gyöngyöt és egy aranyt és kész.

Az 54-es meg szerintem így jó. Max. pár kisguppit megtartotok. :D

2013. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha tudod, hogy az arany hím, akkor neki egy párt, és kész. :)


Én az 54l-est így hagynám, guppi szaporulat úgyis lesz, nő a létszám.

2013. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát már 3 vagy 4 hete így van, és nem szaporodtak, vagy rögtön megették őket. Lehet impotensek a guppijaim :DD
2013. febr. 16. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor lassan felkészülhetsz az áldásra. :D

A guppik olyan 4-5 hetente folyamatosan képesek szülni, szóval lesz mit kipecáznod, ha meg akarod tartani.

2013. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!