Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az baj ha 80 literes akváriumo...

Az baj ha 80 literes akváriumom tele van növénnyel? Van legalább 10 növényem benne!

Figyelt kérdés
meg sok hal is van benne most nem tudom leírni mert hirtelen nem jut eszembe :) de nem vitorlások meg ilyen hagy halak...
2013. febr. 16. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Növény, ha neked így tetszik, és elférnek bőven, akkor jó.

De érdekessé tetted a kérdésed a kis betűs résszel. Leírnád, hogy milyen és mennyi halad van pontosan? :)

2013. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát van 6 neon , 1 pár szifó , 2 hím guppi , 2 molly , 2 páncélosharcsa 1 betta , 2 anci , na meg 4 ogyessza márna ja meg 2 alma csiga ( ogyessza márna meg betta jól kijön , hihetetlen de ez van xD ) na ennyi végül is szerintem nem sok :) még neon gondoltam hogy veszek mert lehet hogy kevés meg guppihoz egy kis hímet nem sokkal nagyobb úgysem mint egy neon :) egész pontosan 86 literes csak a szürő nagy helyet foglal mert nem kicsi ..
2013. febr. 16. 19:24
 3/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
A mollytól, egy ancitól, meg az ogyessza márnáktól sazbadulj meg, és pótold ki a többit. (10 neon, 6 páncélos, guppyból én vennék még kettőt)
2013. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
anci 90 liter 1 pár ( meg még kicsit ) molly úgy szint 90 liter , ogyesszamárna 90 de olvastam már 50 litert is 5 db nak meg hihetetlen szívós halak 14 fokos vízben is megélnek (ukránok he :) ) , + ha rosszul érzik magukat kifakulnak ha jól bevörösödnek enyémek meg tüzelnek , de amúgy meg márnákhoz képest elég nyugodtak egymást elkergetik de mást nem bántanak xD szal jó ez így :)
2013. febr. 16. 20:15
 5/5 A kérdező kommentje:
már megvettem marad mert nem tudnám senkinek oda adni személyesen nem ismerek egy akvaristát se , látatlanba meg nem adom senkinek ..
2013. febr. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!