Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem terméskő bújót lyukacso...

Vettem terméskő bújót lyukacsos ezzel kapcs a kérdés mehet e bele?

Figyelt kérdés
írták, hogy ha pezseg ha ecetet öntök rá nem mehet akváriumba, de ezt egy kereskedésből vetten látszik hogy valamiből ki van öntve, erre is nyomjak ecetet, hogy pezseg-e?

2013. febr. 17. 12:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
oké elad vagy belekezdek egy sügéres aksiba
2013. febr. 17. 13:03
 12/16 bamboochatheone ***** válasza:

Azért kezdesz sügeres aksiba mert vettél egy sügeres díszt?:D

Azért egy normális sügeres akvárium nem két forint és nagyon erős szűrés kell.

2013. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
tudom, de úgyis elakartam kezdeni egy újat így aztán már bele lehet vágni már elkezdtem az olvasást
2013. febr. 17. 13:15
 14/16 A kérdező kommentje:

amúgy még valami ha legközelebb veszek ilyet az csak műanyag lehet, pl gipsz nem vagy az is keményíti a vizet? ez még nem a sügéres aksira vonatkozik



és köszi a válaszokat!

2013. febr. 17. 13:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Ami biztos nem keményít, az a lávakő.
2013. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

azóta megmutattam ismerősömnek is, ezt amit vettem, és ő mondta, hogy homokformába öntötte ki, az aki kiöntötte, és nem tudta megállapítani, hogy pontosan mi ez, de szerinte vagy: gipsz ez a lehető legrosszabb, vagy cement: ez már egy fokkal jobb, mert az előbbit semmire sem lehet használni, még sügéreshez sem.



na most már csak azt kellene megtudni gipsz vagy fehércement

2013. febr. 17. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!