Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppim kiesett az akváriumból...

Guppim kiesett az akváriumból ( kb 1,5 méterről perecelt le ) lesz valami baja?

Figyelt kérdés
halakat megviseli az esés ? mert a halaknak nincs csontja nem? ami összetörne.....
2013. febr. 17. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Rakd vissza majd meglátod!Ha csontja nincs is akkor is vannak szálkái amik szerintem nem lettek nagy veszélynek kitéve inkább ütődés és belsőszervek sérülése fordulhat elő!
2013. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
amikor kiesett azt hittem szörnyet halt mert nem mozgott .. de vissza raktam azóta eleven ...
2013. febr. 17. 21:20
 3/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
Nekem az ancim túlélte, mondjuk ő azért maszívabb mint egy guppi :D
2013. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eséstől az úszóhólyag szokott megsérülni és olyankor ferdén úszik és megdöglik 1-2 nap mulva. De ha normálisan úszik, akkor valszeg nincs baja.
2013. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pendulum92 ***** válasza:

Nekem 9 ből 3 zebradánió ugrott ki a műanyag edényből, amiben szoktattam őket az akvárium vízhez, mikor vettem őket. Nem gondoltam bele, hogy a stressz miatt az amúgyis ugrálós halak ilyenre vetemednének. Visszatettem, miután 2 mp-re megállt a szívem :D Egyik elpusztult sajnos, neki leszakadt a farka, mikor tettem vissza. De a többi él és virul.


Régebben egyik guppim is kiesett, neki se lett baja.

2013. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!