Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A szőlő gyökér/ág nem bomlik...

A szőlő gyökér/ág nem bomlik a vízben? Ha igen kb meddig bírja ki hány évig?

Figyelt kérdés
csersavban nem áztatom, mert szerintem barna lesz az aksi vize ! köszönöm a válaszok!
2013. febr. 18. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, pont azért használják őket, mert nem bomlanak.

Vagyis, amíg egy akvárium működik, 5-10 év, bírják.

2013. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert egy akvárium csak 5 -10 évig mükszik ? mert enyém már 20 éves megy :)
2013. febr. 18. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy általában "hamar meg szokták unni" vagyis átalakítják olyan 2-3 évente, de ez nem szent írás, garnélás helyett nanohalas, meg ilyenek.
2013. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
A puhább fajta, de kibír néhány évet. Csersavba ne áztasd, mert eleve is színezni fog.
2013. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! hát én elképzelni nem tudom ,hogy megunjam az akvarisztikát már csak azért sem mert elég dekoratív része a háznak meg sok baj nincs is vele csak heti 10 percet kell rá szánni vagy annyit se vízcserekor , ha jó a szűrés , világítás , hal össze válogatás akkor semmi baj :)
2013. febr. 18. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!