Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek a halak ellesznek 850...

Ezek a halak ellesznek 850 literben?

Figyelt kérdés

Aequidens tetramerus 2 darab

Aequidens pulcher 2 darab

Rocio octofasciatum 2 darab

Paratheraps melanurus 4 darab

Archocentrus sajica 5 darab

Heros severus 4 darab

cichlasoma urophthalmus 2 darab

Hypsophrys nicaraguensis 1 darab

Herichthys carpintis 4 darab

Amatitlania nigrofasciata 5 darab


3 darab 25 m körüli gibieps


2013. febr. 18. 20:45
 1/8 Pendulum92 ***** válasza:
69%
3 db 25m-es hal? Az kékbálna lesz :D
2013. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
cm es bocs.
2013. febr. 18. 20:48
 3/8 _.-Akv-._ ***** válasza:
45%
Nekem ránézésre soknak tűnik, de várd meg YourDestiny-t ő ért a sügerekhez.
2013. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 _.-Akv-._ ***** válasza:
64%
Meg Frontosa is.
2013. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 YourDestiny ***** válasza:

És afrikai sügeres vagyok, ezek amcsik :)


Ebből adódóan sajnos van köztük egy-kettő, amit nem ismerek. De látok nyugodtabb, és egyaránt agresszívabb fajokat is, így el tudom képzelni, hogy egy amerikai sügeres nem adná áldását erre a felállásra.


A számomra ismeretleneket leszámítva egyébként a nagy részük jónak tűnik, de a Rocio octofasciatum-ot biztosan kilőném a listáról. Még ekkorra akváriumban is gond lehet vele, problémás a társítása.

2013. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cerberosz ***** válasza:

Hát... A rocio octofasciatum őt specifikus akiban tartják, nem véletlen. Mindenképpen kihagynám. A herichthys carpintis ugyan ez a kategória csak nagyobb. Őket érdemes lenne kerülni.

Én nem raknék ennyi fajtát bele, saját káromon tanultam meg, a leírt menyiségnek meg kicsi is lenne. Főleg nem ha ez az első amerikás akid. A severum jó választás, szép, szaporodik, dekoratív halacska. Kezdőknek is mehet. A kék akara szintén mehet a zebra is. A vörös torkút hiányolom hogy kihagytad, nekem nagy kedvencem, és szintén kezdő amerikás hal. Ha javasolhatom a kék akarával, vörös torkúval, zebrával kezdj. Vagy egy csapat severummal.

2013. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a listán szereplő halak már megvannak, és együtt is úszkálnak,kivéve a zebrasávos csapatot,mert ők még külön akiban vannak.

szal aszt mondjátok a texasz sügérrel meg az roio-val bajban leszek ?:S

amúgy még olyan 4-6 cm az összes ha, olyan nem lehetséges hogy összeszoknak majd a többiekkel?

2013. febr. 19. 10:46
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
A rocio-t mindenképp el kell távolítani. Alig néhány olyan faj van, amivel társítható, az esetek 99 százalékában csak fajspecifikus akváriumba kerül.
2013. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!