Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 70 literes akváriumba mennyi,...

70 literes akváriumba mennyi, és milyen halat tennétek?

Figyelt kérdés
írjátok le a halak nevét is köszi !
2013. febr. 20. 13:04
 1/7 A kérdező kommentje:
nem sügéres akvárium lenne
2013. febr. 20. 13:06
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
Milyen a vizetek (pH, keménység)? Sötétebb vagy világosabb dekoráció, aljzat lesz? Mennyire lesz növényesítve? A szűrő hatásfoka milyen? Ezek nélkül felesleges halakkal dobálózni, mert nem bizos, hogy A vagy B jó választás lenne ezen információk tudatában.
2013. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
eheim pickup 2012 , lágyítani fogom a vizet ion cserélt el , aljzat világos barna , sok növény lesz igen
2013. febr. 20. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Én akkor is nanohalakat raknék bele, habár lehetne mást is.

[link]

2013. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 70l-be mindenképp raknék egy csapat páncélosharcsát (5-6db panda), melléjük meg egy csapat nanohalat. Mondjuk 12-13db amanda lazacot, vagy a kedvencemből, a Rasbora pauciperforata-ból 7-8 db-ot.
2013. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is valami "nano halat" tennék be, mondjuk borarasokat ( belőlük van otthon nekem 10), Galaxy Razbórákat, és pár garnelát, mondjuk CRS-eket vagy TiBee-ket.
2013. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Leginkább én is nano halakat raknék még a 70-be, néhány páncélossal, de más halfajnak is megfelel. Például bettának, törpe guráminak, guppinak, plattinak, stb., de nehogy ezeket így mind összerakd. Ha van 70 centi hosszú az akvárium (avagy nem standard méret), akkor mehet a neonhal is.
2013. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!