Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik hal mutat a legszebben?

Melyik hal mutat a legszebben?

Figyelt kérdés
Egy gyönyörűen kialakított akváriumban, melyik az a hal amelyik szerintetek a legszebben néz ki, a legaranyosabb? :)Amelyik nem nagyon igényes.

#akvárium #szép halak
2013. febr. 20. 14:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ajánlom a guppikat. :)

Illetve az aranyhalat, azokból is sokféle van.

2013. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
jaj oszt ezek már nagyon szépen mutatnak.. nem azt kérdezte a kérdező hogy milye van a föld haltartói 95%-ának.. ilyeneket ne vegyél hülye kis általános halak ezek amiket az előző mondott
2013. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"Kedves" második!

" hülye kis általános halak", te normális vagy? Még hogy a guppi "hülye" hal?! Te nem vagy normális, szerinted ez úgy megy hogy a legprofibb diszkoszokat tarthatnak csak?? Tudod te milyen nehéz a guppikat tenyészteni, nem otthon szaporítani... Inkább nem is írok többet.

2013. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, de amúgy én is a guppikat ajánlom, főleg a hímeket, gyönyörű halak:)
2013. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
sziámi ormányosmárna. persze csak ha elég nagy neki az akváriumod. nekem ők a kedvenceim és szerintem nagyon szép halak a maguk egyszerűségében :)
2013. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Már bocs, de attól, hogy a guppi "általános" hal, még lehet nagyon szép. Lehet, hogy te ismersz egy fajtát, de nézd meg ezeket pl: https://www.youtube.com/watch?v=3MBku2d1n8k


Ezek ugyan nem szivárvány guppik, hanem endlerek, de szerintem gyönyörűek. Kötve hiszem, hogy ilyenek lennének a haltartók 95%-ának. Én bármelyikből elfogadnék egy csapatot.


Ja, és hogy a kérdésre is válaszoljak: nekem a nanohal "felhők" tetszenek. Pl egy több száz l-es akváriumban olyan 30-40 fős csapat nagyon durván tud kinézni. :D

2013. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem a törpegurámi meg a mézgurámi pl nagyon tetszik, neonhalak is, meg mondjuk a kéksávos törpedánió, meg a galaxy razbóra.


Mindegyiknek megtalálod a tartási feltételeit diszhal.info-n!

2013. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagy kedvenceim a gyöngy gurámik. Szerintem kecses, szép, kedves halak. Amúgy a guppikra visszatérve az endler guppik kifejezetten szépek. Amúgy meg tök mindegy, hogy ritka vagy elterjed, mert az akvárium berendezése, kialakítása egyedivé teszi őket.
2013. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd még gondolkozok rajta :)
2013. febr. 20. 15:37
 10/20 anonim ***** válasza:
3%
oksi kérdező, csak guppit ne vegyél, ne égetsd magad azokkal..mindenkinek olyan van!:D
2013. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!