Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem süllyed le?

Miért nem süllyed le?

Figyelt kérdés
Vettem egy trópusi fa gyökeret az akváriumba és szerettem volna elhelyezni,de nem akar le merülni. Mit csináljak vele?
2013. febr. 20. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy vödört tölts meg vízzel, és tedd bele. Előbb utóbb le fog süllyedni, nem kell izgulni. 1-2 hét, és lenn marad. Mondjuk az enyémnek elég volt 3 nap is.
2013. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor csak türelem kell :)
2013. febr. 20. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a mangrove gyökérre rátettem egy nagy követ és hetenként egyszer megpróbáltam leemelni róla, de mindig felrepült.

Összességében vagy egy hónap mulva maradt lent magától. Akkor tudtam csak kiszedni belőle a követ.

2013. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyél ra követ, ha pedig nem lehet, ahogy mondták, tedd be egy lavórba. Nekem a kisebb meggyfaágaknál 3nap, a nagynál kb 1,5 hét, egy Aquadepóban vett nem tudom milyen ágnál pedig 2 hét kellett.
2013. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!