Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen csigát ajánlotok...

Milyen csigát ajánlotok garnélák mellé?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ami egyáltalán nem, vagy csak lassan szaporodik, leeszi az esetleges algát az üvegről, növényekről?

Ja, és még valami? Mennyire elterjedtek akvarisztikai boltban ezek a csigák? Ritkaságok, vagy azért nem annyira?



2013. febr. 20. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Zebracsiga, a te csigád! :D

De hogyha gondolod, még itt nézelődhetsz: [link]

2013. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ők mennyire elterjedtek a boltokban? Azért hozzájuk lehet jutni, vagy ritkaságok? :)
2013. febr. 20. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nyáron, amikor kerestem zebra/hagyma/bármilyen Neritina csigát sehol sem találtam. Múlt héten tele volt csigákkal a bolt: zebracsiga, hagymacsiga, sisakcsiga, süncsiga stb.


Nagyobb díszállat kereskedésekben lenni kéne. Szegeden 3 boltról tudok, ahol szokott lenni.

2013. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. a második leggyakoribb csiga, legalábbis elég nagy rá a kereslet. De szerintem hogyha megkérdezed, biztos tudnak hozatni neked.
2013. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen a válaszokat. :)
2013. febr. 20. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!