Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kárt tehet a halakban a szűrű...

Kárt tehet a halakban a szűrű nyomása?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt hogy nehézkesen mennek árral szemben az akvárium egy részénél. 112 literes akváriumról van szó, jbl kristalprofi i80as belső szűerő, fojtás nélkül. Azért akarom hogy maxon menjen fjtás nélkül, mert nincsen külsőm és így eléggé felkavarja a vizet.

#akvarisztika #halak #nyomás #a belső szűrő
2013. febr. 21. 13:06
 1/6 bamboochatheone ***** válasza:
Nem tesz kárt, viszont ez a szűrő nem megfelelő ilyen méretben. Kellene még1 szűrőrekesz rá.
2013. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős az áramlás és esetleg már a halak pörögnek,akkor nem tesz jót,fordísd a fal felé a fúvókát és akkor legyengül az áramlás,nyomás remélem segítettem
2013. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, külső szűrőm lesz, átmeneti megoldás kellett és csak annyit engedhettem meg magamnak (tönkrement az előző belső szűrő). Egyébként a túlzott oxigén árt a halaknak?
2013. febr. 21. 13:11
 4/6 bamboochatheone ***** válasza:
Árt, de azt nagyon nehéz elérni. Rendes oxigén palack kellene egy nagyon jó beoldóval.
2013. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esélytelen azt anyagilag kiviteleznem. Van a belső szűrömnek egy levegő porlasztója, valamint egy másik külső porlasztó ami bel van dugva az egyik sziklába. Ennyi árthat?
2013. febr. 21. 13:21
 6/6 bamboochatheone ***** válasza:
Nem.:)
2013. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!