Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aquael fan 2 es szűrőt lehet...

Bazseee_ kérdése:

Aquael fan 2 es szűrőt lehet használni vízpumpaként? Szal rá tudom kötni erre a szűrőre mondjuk ezt a búvárt? Vagy inkább vegyek vízpumpát?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm !


2013. febr. 22. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ezek levegőztetővel működnek. De szerintem ne vegyél ilyen giccses dolgot egy akváriumba. Pár nap max 1 hónap múlva megbánod. Meg ha jól tudom ezek fel le mennek a vízben vagyis mozognak. Ez a műanyag valami odasuhint az egyik halnak aztán lehet hogy az meg belehal.
2013. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
te aquaelfan on van levegőztető arra rá lehet kötni nekem tetszik szal szeretnék
2013. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is majd , olcsó levegöztetőt tudok vhol venni ?
2013. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bamboochatheone ***** válasza:
2013. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
valóban elhamarkodtam a kérdést nem kell nekem ilyen már maga az is hogy ott van stresszeli szegény halakat , de ettől független érdekelne hogy rá lehet e kötni :)
2013. febr. 22. 19:57
 6/9 YourDestiny ***** válasza:
Mivel ez egy porlasztó, ezek légpumpára vannak tervezve. Ha a kifolyó csőre tennéd, és a szűrő levegőztető csövét használnád, azzal az a baj, hogy a búváron valószínűleg olyan aprócska lyuk van, ami full lefojtaná a szűrőt, így az akár ki is múlhat.
2013. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem!

Illetve az aquael fan 2 használható vízpumpaként, mert a vizet pumpálja, csakhogy ehhez a kis kütyühöz nem vízpumpa kell, hanem légpumpa.


Légpumpaként viszont nem használható.

Max levegős vizet tud pumpálni, de azt is maximum 4-5 cm "mélyre".

Ezt a kis bábut viszont az akvárium aljára kell(ene) tenni.

Oda csak légpumpa tudja lepumpálni a levegőt, semmiféle belső szűrő nem képes erre.

2013. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Veszel légpumpát, veszel búvárt. A búvár talpát lepattintod, és a benne levő homokot kicseréled ólomra. (az olmot előtte fbs be nyomod, és 1000 % leszigeteled tömíted, mert különben az ólom mérgező lehet a halaknak.) Akkor ott marad ahová rakod. Különben a halak arrébb taszigálják keresgélés közben. Az hogy miért stresszel-né a halakat, nem tudom. Mert porlasztó köböl feljövő bubi sem stresszeli őket. Az hogy búvár azt meg csak mi tudjuk nekik csak egy hülye valami kemény a vízben.
2013. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pendulum92 ***** válasza:
Ez a búvár valami szörnyen undorító.
2013. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!