Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezekhez a halakhoz szeretnék...

Ezekhez a halakhoz szeretnék valamijen garnélát Gupi, neon, panda harcsa, repülőroka, pink dánio, ferdén úszò ponty lazac, izofényü, platti?

Figyelt kérdés
èrdemes mellêjűk garnèlát tenni?
2013. febr. 23. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ezek így, 30 literben vannak.
2013. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mekkora ez az akvárium meg hogy milyen garnélát?
2013. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szivárványos guppi, és a platti megeszi a törpe garnélákat, de minimum a szaporulatot biztos. Persze ennyi hal mellett lehet, hogy annyira bestresszelik magukat, hogy nem lesz egyáltalán szaporulat. Szóval én őket nem ajánlanám.


Esetleg sepregető garnélával, vagy pinokkió garnélával próbálkozhatsz. De amúgy mekkora az akváriumod?

2013. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
90 literes az aksim és mindegyik halbol két darab van mi ellöt férre értitek nem én vettem a halakat hanem egy ismeröstöl vettem meg tudom hogy nem jó egy pár halnak a létszáma.a sepregetö garnélába gondolkoztam én is valaki tudja hogy menyibe kerül ?
2013. febr. 24. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az Aquadepoban 1180 ft. :/

[link]


Sajnos elég ritka garnéla, mert nehéz szaporítani, ezért aztán az ára is több.

2013. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!