Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnélák beszoktatása hogy...

Garnélák beszoktatása hogy történjen?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva kerülnek be első garnéláim a csak nekik szánt akváriumba. Az akvárium 5 hete üresen jár, némi kajával néha-néha.

A garnélák beszoktatása az akváriumba hogy történik? Ezt le tudná nekem valaki írni részletesen? Ja, és RC-kről van szó, ha ez számít valamit.



2013. febr. 24. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlbonyolítani. A szállító cuccot beleteszed az akváriumba, hogy egyenlő legyen a hőmérséklete, majd fokozatosan ontesz a szállító cuccukba az akvárium vizéből, így szoktatva hozzá a vízparamétekhez.

Tehát min a halaknál.

2013. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Azt hittem náluk bonyolultabb a dolog. :)
2013. febr. 24. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem bonyolultabb :) Én fél órát szoktam várni, aztán víz, fél óra, víz, fél óra és bekerülnek. Tehát másfél óra a beszoktatás.
2013. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Időközben úgy alakult, hogy a garnélák ma érkeztek meg, és az általad leírt kb. 1,5 órás időben be is kerültek a helyükre. Nagyban neki is estek az itt-ott előforduló algára. :D
2013. febr. 24. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!