Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 350 literes akváriumba már...

350 literes akváriumba már nyugodtan tarthatok halakat és nem kell attól félnem, hogy kicsi lesz nekik?!

Figyelt kérdés

Pár éve nagyon megtetszett nekem a betta és vettem egy 54l aksit amiben egyedül volt. Mindenhol azt írták, hogy elég neki 30 liter és ezért vettem neki egy 54est, hogy biztos jól érezze magát. Azóta meghalt szegény és az aksim sincs meg már 1-2 éve.


Most akarok létrehozni egy 350literes akist csak még nem tudom, h milyen halakat tartsak benne? Te mit ajánlasz?


2013. febr. 24. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
hát talán 2 diszkoszt megfér
2013. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én egy hatalmas felhő nanohalat tartanék benne (én egy igazi nanohal-fan vagyok XD )

[link]

2013. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ebbe azert mar fernek halak, bar en anno a 420asomat is kicsinek talaltam vegul:) A csapvized alapjan dontsd el mennyi idot szeretnel szanni vizkezelesre. Ugy ertem akarsz e es tudsz e lagyabb vizes erzekenyebb halakat tartani vagy ezzel nem akarsz idot tolteni, nincs helyed, etc. Egy ekkora akvarium heti vizcserejenek elokeszitesehez mar nem eleg 1db vodor.

Ez a kulcs:)

Kemenyebb vizes elgondolassal en vmi afrikai sugereset csinalnek. LAgy vizesnel meg vmi vegyes Del-Amerikait. Diszkoszokkal ekkoraban meg nem foglalkoznek.

2013. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vitorláshalakat
2013. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fú, én is valami hipernövényes, neonhalas csodát csinálnék. Persze azért ezek igen nagy pénzek. Ha valami olcsóbbat, akkor sügeres, tudtommal oda nem kell nagy technika, csak megfelelő szűrőberendezés(ek)
2013. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

350 liternek ugyanúgy meg vannak a korlátai, mint 54 liternek, és azt is ugyanúgy túl lehet telepíteni.

Csak nyilván jóval tágabbak ezek a határok.


350 litert sokféle típusra be lehet rendezni, rengeteg lehetőséged van. De ugyanúgy figyelni kell rá, hogy ne telepítsd túl.

2013. febr. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kzs ***** válasza:

Én labirinthalakat tennék bele.


Ha továbbra is tartanál bettát, miért ne?

Semmi akadálya: 1 fiú és 3 lénybetta remekül ellenne mondjuk egy szép csapat márvány- és aranygurámival.

Szépek, mutatósak, igazi zabagépek.


"Melegvizen" (ez min. 26 fokos vizet jelent, de legyen inkább min. 27), és szűrésen kívül nincs különösebb igényük.

2013. febr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kzs ***** válasza:

Vagy azt is lehetne, hogy Barbus-fajokat tennél össze.

Gondolok itt szumátrai- és rózsás díszmárnára.

(persze akkor semmi betta és semmi gurámi!)


Nagyon szép halak, igazi kis zabagépek ezek is, és ahogy rohangálnának... szóval igazi látványhalak!

2013. febr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 YourDestiny ***** válasza:

De szép afrikai sügeres lenne belőle :)


Amúgy ha nem az, akkor én is kis halakat tennék bele. Egy óriási csapat vörös neon például:


http://www.youtube.com/watch?v=UkhDJ_fqLHI

2013. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek a "fuszonyeges" novenyes akik a neonrajjal iszonyat jol nez ki az teny. De egy ilyet folyamatosan fenntartani az egy picit komolyabb technikat igenyel penztarcailag, nem mellesleg idoben-gondozasban is. Szerintem.
2013. febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!