Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért megy be a halam (...

Miért megy be a halam ( guppi) a szűröm mögé ott van és fekszik. Terhes lehet hogy ez a baj vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

#akvárium #halak guppi
2013. febr. 28. 21:30
 1/7 Pendulum92 ***** válasza:

Ez inkább valami vízminőség gond lehet.


Akvárium méret

pontos szűrőtípus

halak száma, faja?

2013. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

na ez jókérdés mert nálam is ezt csinálják pedig 100%, hogy nincs gond a vízminőséggel, jó kaján élnek, sok növény van meg minden szal mindent megkapnak amit csak egy akváriumi hal kívánhat...

persze ettől lehet, hogy nálad még gondok vannak. tényleg több infóra van szükségünk a pontos válaszhoz :)

2013. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
néha az én guppim is csak van és az aljazaton pihen de nem beteg szal halak is szoktak pihenni :D de ettől független lehet nálad nem ez a helyzet :)
2013. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pendulum92 ***** válasza:
Amúgy beugrott, hogy régen nekem is volt egy guppim, aki ezt csinálta. Vettem neki pár társat, és megjött a kedve az úszáshoz, addig kedvetlennek tűnt.
2013. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
eheim pickup 2010 ez a szürö és 30 literes az akvárium és 6 guppi van benne
2013. márc. 1. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem túl nagy az áramlás, nem? A Pickup 2010 30l-be kicsit erős. Nem fojtottad vissza?


Lehet, hogy oda menekül a túl nagy sodrás elől.

2013. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor majd visszafojtom. Köszi.
2013. márc. 2. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!