Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 112 L-es akváriumban, megfelel...

112 L-es akváriumban, megfelelően erős szűrés és másik 4db afrikai sügér mellet tarthatok tanganyika tavi citromsügeret?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 13:09
 1/4 YourDestiny ***** válasza:
69%
Nem. Egyedül néhány leleupit lehet (mondjuk 1 hím 3 nőstény), társítani viszont már nem. A megfelelően erős szűrés remélem egy jókora vödrös szűrőt takar.
2013. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
57%
De látom nem adod fel, így sajnos van egy olyan előérzetem, hogy úgyis plusz hal lesz a vége, holott már így is tévúton jársz.
2013. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a tanácsot. Egyépként ez egy másik akváriumra vonatkozó kérdés volt. Nem fogok venni ilyen halat hogyha nem lessz jó helye az akváriumban, mert nekem nem az a célom, hogy csak legyen és minden oké, hanem én azt szeretném hogy jól is érezze magát mint a többi sügerem. :)
2013. márc. 1. 13:46
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
52%
Az jó.
2013. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!