Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Red cherry garnélák? Mit kell...

Red cherry garnélák? Mit kell tudni róluk?

Figyelt kérdés
Holnap red cherry garnéláim lesznek és szeretnék felkészülni rájuk.Algaevő,azt tudom,de kifejezetten lehet e nekik kapni tápot?A szűrő 2-4mm-es rései nem szippantják fel őket?Kell levegőztetés?

2013. márc. 1. 19:08
 1/6 _.-Akv-._ ***** válasza:

1. Tápot lehet kapni, de jó nekik a zöldség is, sőt szerintem még jobb is.

2. A kicsiket beszívja, tegyél rá harisnyát, vagy apró lyukú szúnyoghálót.

3. Ha fodrozódik a vízfelszín akkor nem.

2013. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam hogy szúnyoghálót teszek de a harisny még jobb ötlet!:)
2013. márc. 1. 20:50
 3/6 A kérdező kommentje:
A vízfelszín nem fodrozódik
2013. márc. 1. 20:50
 4/6 _.-Akv-._ ***** válasza:
Semennyire? Tedd feljebb a szűrőt, garnéláknál annyira nem fontos a mechanikai szűrés, ha kevesebb koszt szív felül az nem baj.
2013. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen szűrőd van? Nem lehet úgy állítani, hogy kicsit felfelé tolja ki a vizet?


Egyébként nyugi, bárhol kapsz nekik való tápot, szinte minden gyártó csinál nekik külön. (JBL, Sera nagyon jók)

De az RC simán megeszi a halaknak való tápot is, gyakorlatilag mindent. :D


Emellett adhatsz nekik uborkát, kukoricát, nyáron majd falevelet (pl nálam a cseresznyefa levele nagyon kedvenc volt), ezt előkészítve persze. De hallottam már olyat is, hogy pitypang szárát adtak nekik, és azt is szerették. Van, aki ezeket elteszi a fagyasztóba télire. :D

2013. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahogy hazamentünk a garnikkal egyből nem ment a szűrőnk.az új 2helyen is szűri a vizet és speciálisan is belehet állítani hogy hova levegőztessen.
2013. márc. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!