Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A bettámnak elkezdett bomlani...

A bettámnak elkezdett bomlani a farka vagy rohadni mért van ez? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kivettem a betta hímet a kicsiktől ahogy mondtátok egy kicsit lement a színe most meg feltűnt hogy bomlik a farka:\'( De már a színe visszajött mit tegyek? nem tudom mi lehet a baj:( már raktunk felrtőtlenítőt a vízbe remélem használ
2009. szept. 11. 18:21
 1/5 anonim válasza:
A betták nagyon érzékenyek, szerintem csak tedd tiszta vízbe amit forralj fel és hagyd hogy kihűljön ,ne tegyél fertőtlenítőt bele! nekem három bettám van :)
2009. szept. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
KÖszi mindent:D Már kezd jobban lenni
2009. szept. 13. 11:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és neked hány literes aksiba van az a három betta? És hány fiú hány lány? Meg van szűrőd vagy vízmelegítőd? mert mindenki mást mondd és ha neked jól vannak akkor megkérdezem már hogy hogy tartod őket:)Ö
2009. szept. 13. 11:51
 4/5 A kérdező kommentje:
2009. szept. 13. 11:52
 5/5 A kérdező kommentje:
És akkor mit tegyek ha már majdnem egy hete megvannak a kicsik és egyszerűen nem esznek? de mondjuk pár darab maradt meg:) de annak is örülök mert most tartok először halat és hogy ez is sikerült:) de egyszerűen nem esznek:(:S
2009. szept. 13. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!