Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Folyékony co2 jobb mint a...

Folyékony co2 jobb mint a tablettás?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 13:39
 1/9 _.-Akv-._ ***** válasza:
Pontosan.
2013. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azért erősen idézőjelezni kell a "folyékony CO2" kifejezést.

itt gondolom az Easy Carbo-ra gondolsz.

2013. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jobb.

Mondjuk a tablettásnál nem nehéz jobbnak lenni.

2013. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, mert a CO2 az gáz. A folyékony szén "carbo" meg kitudja miből van.
2013. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A tablettás meg ilyen fehér trutyit hagy maga után a víz tetején, az nem jó semmire.
2013. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy a carbo /esetemben liqui, de szerintem mind/ egy algairtószer, ami 6 órával a vízbe öntés után bomlik le és co2 lesz belőle, vagy valami ilyesmi a végére már nem emlékszem, csak, hogy co2 lesz 6 óra múlva.
2013. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Platypus ***** válasza:
100%

Az easy carbo glutáraldehid. A növény ebben a formában veszi fel, és CO2 helyett használja fel szénforrásnak. 6-8 óra alatt valóban lebomlik. Régen volt, aki cukrot tett az akváriumába, mert azt CO2-vé bontották le a bacik, de nem bizonyult igazán működőképesnek.


A tablettásnak akkor van értelme, ha van egy harang az akváriumban, ami alá fel lehet fogatni a tablettából felszabaduló gázt. De még így is nagyon gyenge a hatásfoka. És a harangot is sokkal jobb szódásszifonból feltölteni. A tabletta összességében nem sok mindenre jó.

2013. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 YourDestiny ***** válasza:
64%
Az Easy carbo tudtommal módosított gluteraldehyde, avagy a polimerizált izomerjét tartalmazza, ha igazat írnak ezzel kapcsolatban. Teljesen jó cucc. A tablettás megoldást meg el kell felejteni, többet árt, mint használ. Az ingadozó CO2 szinttől csak az algák kapnak életkedvet.
2013. márc. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vasutember válasza:
Köszi a kérdést,én is mostanában akarok venni co2-t így legalább már tudom milyet kell
2013. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!