Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lehetséhes ez?

Hogy lehetséhes ez?

Figyelt kérdés

Van 2 szifo-m. A lány szifo (aki terhes) mindig bebújt a növény mögé. Itt voltak a barátnőim, és észrevettük, h ott van a földön. Megijedtem, visszadobtam a vízbe, aztán elkezdett úszni, de nagyon furin mozog. Mikor észrevettük, h kiesett akkor 1 méterre volt a helyétől.

Elképzelhető, h kidobta vhogy a szűrő? Mit csináljak??? S.O.S.


2013. márc. 2. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Van tető az akváriumon? Mert ha nincs akkor minden képpen tegyél rá mert kiugrálhatnak a halak! Én is jártam már így .A szűrő az nem dobhatta ki az biztos. Hát ha furin mozog azzal nem tudsz mit kezdeni, lehet hogy csak az esésnél megsérült valamelyik úszója ,de az meggyógyulhat idővel, ha nem sérült komolyabban akkor nem lesz semmi gond fel fog épülni.
2013. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kidobta a szűrő, hanem kiugrott. Elképzelhető, hogy nem megfelelő számára valami az akváriumban.

Le tudnád írni, hogy mekkora az akvárium, milyen szűrő van benne, és milyen halak vannak még rajtuk kívül? Így többet tudnánk mondani.

2013. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó, az első válaszolónak: vannak kifejezetten ugrálós halak, de nem mindre jellemző. Általában akkor ugrálnak, ha valami nem okés.
2013. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen tudom, hogy nem mid ugrálós, de azt is tudom hogy vannak kifejezetten ugrálós fajok mert sügereket tartok és közöttük is van ugrálós fajta pl:vadászsügér. Csak tanács képen hoztam fel ezt a dolgot mert azért nem árt ha van tető az akváriumon. Mert ha a hím terrorizálja,hajtja a nőstényt ugrálhat és hát ha nincsen tető az akváriumon akkor értelem szerűen a hal kiesik belőle.
2013. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van, jól mondod. :)


A kérdezőnek: Szóval akkor jöhetnek az akvárium paraméterei.

2013. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!