Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezt tehetem akváriumba?

Ezt tehetem akváriumba?

Figyelt kérdés
Halas boltban vettem egy sziklat. A cimke szerint a www.magyarszikla.hu gyártja. Beleraktam az akváriumba elkezdett engedni magából buborékokat ezután kivettem, tettem rá ecetet és sercegett. Garnélák neon halak vannak benne.
2013. márc. 4. 18:02
 1/7 Pendulum92 ***** válasza:
Akkor nagy a mészkőtartalma. Vidd vissza, én nem tenném be neonok és garnélák mellé. Személy szerint nem vennék követ akvarisztikai boltba, természetben ingyen szedhetsz.
2013. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Elég ciki, hogy ilyet árulnak. Bár ilyen névvel nem is vártam jobb minőséget. Úgy látszik ebben is az ultra gagyi országa lettünk.

2013. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most miért bántjátok szegény követ? Afrikai sügeres akváriumba jó lenne. De mondjuk azt tényleg ráírhatnák, hogy meszes.
2013. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, miert a kovet kell bantani?:) A gyarto keszit akbvariumba es terrariumba is "diszsziklakat". Anyagat tekintve, nem biztos, hogy a terrariumi anyag jo az akvariumba.. Mi volt a cimkejere irva? Mit mondot a kereskedo aki eladta?
2013. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A weboldal címe és az hogy nano. Halakkal együtt vettem én elfelejtettem megkérdezni az anyagát az eladó nem mondott semmit.
2013. márc. 5. 08:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok túl nagy hülyeségeket mondani, de ezeket:

[link]

szerintem úgy gyúrják, hogy homokot+cementet, vagy homokot + meszet összekevernek.


Csak sügereknek lehet betenni tényleg.

Garnéláknak, neonoknak elég ha vannak növények, vasfák.

2013. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bújkálót akartam a garnéláknak vele.
2013. márc. 5. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!