Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Igaz,1 liter sera siporax 200...

Igaz,1 liter sera siporax 200 liter víz tisztítására alkalma. Ha én 1 l sera siporaxot használok 40 l-es akváriumba, az okozhat bajt, vagy éppen ártalmas is lehet, vagy csak jobb lehet tőle a dolog?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 19:57
 1/6 _.-Akv-._ ***** válasza:
Csak jobb :D De amúgy ez az 1l Siporax=200l víz az hülyeség.
2013. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek, ez a 200 liter hatalmas kamu. Elég az 50-nek is, jóindulattal.

Tehát 40 literre már hatásos. Túl sok szűrőanyag úgysem lehet, ez nem túladagolható, hiszen annyi baci telepszik meg, amennyinek elég a tápanyag.

2013. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

túl szűrni lehetetlen az akváriumot. viszont tényleg kamu ez a 200 liter, vagyis nem pont kamu, mert ez akvárium függő.

pl egy erősen alul telepített 200 literes akváriumot tényleg képes lehet megszűrni 1liter siporax, viszont egy erősen túl telepített 54 litereshez akármennyit vehetsz...

2013. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
A 200 liter túlzás. Jó, ha több bio van kicsit. Persze túlzásokba sem kell esni, mert baciból is csak annyi lesz, amennyi jól lakik, ha érted. Szerintem az 1 liter Siporax / 50 liter víz ideális lehet, legalább így érdemes kalkulálni.
2013. márc. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 200 literhez olyan 5 kiló korallzuzalékon szűröm át a vizet. Jó az nem siporax, meg nem édesvizi akv, de 5 liter biztos kéne hozzá.
2013. márc. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pendulum92 ***** válasza:
Sokmindentől függ: halak száma, mérete, fajtája. Azt nem tudom, ezt a 200 litert hogy állapították meg, szerintem max a kezdeti állapotában, mikor még nincs semennyire eltömődve. Később ez csökken. Bár fenn lehet tartani egy magas értéket, ha jól védjük az eltömődéstől.
2013. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!