Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Salátából mennyit lehet adni...

Salátából mennyit lehet adni a halaknak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Keveset!

Annak a levelében halmozódik fel az összes méreganyag!

Pláne ilyenkor télen, amikor szinte biztos, hogy nem permet/vegyszer mentes házi bio saláta.

Változatosan adj mindenféle zöldségeket. Főtt répát, sütőtököt, cukkinit, mirelit zöldborsónak a belsejét, stb.

2013. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 kis levelet adtam nekik megpárolva.ezek szerint a sali nem a legjobb.remélem nem lesz bajuk!!!gondolom többször kellene adnom,hogy megbetegedjenek.
2013. márc. 5. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, többször, de azért erre figyelj, mert reális veszély, nem csak olyan elméleti. Volt már ebből probléma, ami egy embernek meg se kottyan, az egy kis halnak életveszélyes lehet.

De ez minden zöldségre igaz, jó tudni, honnan van.

2013. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most egy kicsit izgulok..de talán nem lesze bajuk.most adtam nekik először. jó puhára főztem.nagyon ették.cukkininek a héját adjam vagy a belsejét?
2013. márc. 5. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Fel szoktam karikázni, megfőzöm, és úgy adom. A belsejét előbb kezdik el enni.

De ne aggódj, ennyitől biztos nem lesz semmi bajuk.

2013. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.Majd inkább én nevelek salátát tavasszal és az vegyszermentes lesz.Sóska és spenót levelet is lehet adni?
2013. márc. 5. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:

A spenótot az enyémek kifejezetten szeretik (jobban, mint a salátát) és nem egy atomfizika a termesztése. Télire szoktam levelenként mélyhűteni a halaknak egy adagot. A sóskát még nem próbáltam.


Cukkinit én is karikázom, héjjal együtt főzöm és adom oda nekik. Ha nagyobb a magja, akkor azt ki szoktam vágni, mielőtt valamelyik halam megpróbálja megenni.

2013. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!