Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A koi pontyot meg lehet enni?

A koi pontyot meg lehet enni?

Figyelt kérdés
Kissé túlszaporodtak...

2013. márc. 5. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
A nagymamát, vagy a kistesót vagy a kutyát meg lehet enni? Meg, de nem szívesen teszem, mert a család tagja. Nekem a halim is a család tagja
2013. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 _.-Akv-._ ***** válasza:
75%
Szerintem igen.
2013. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Pendulum92 ***** válasza:
53%
Meg lehet enni, de én háziállatot nem szívesen ennék.
2013. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 csejani ***** válasza:
Ha kerti tóban van aminek a medre tófóliázva van biztosan NEM SZABAD ! De díszállatot biztos nem ennék! Miért nem adod el inkább? A szép és főleg a nagyobb példányokért már szép összegeket lehet kapni! A helyeedben megpróbálnám inkább eladni őket!
2013. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Meg lehet enni. Az is ugyan olyan ponty mint ami a Balatonban úszkál csak színes. Japánok erőszeretettel eszik őket. Amúgy japánul a koi az pontyot jelent. De ha ennyire elszaporodtak és Veszprém megyében vannak a halak vagy jársz erre szívesen örökbe fogadnék egypár darabot.
2013. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Japánok mit nem esznek meg? :D
2013. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Őrült ötlet....,de szerintem lehet.Mikor garnéláim lettek,mindenki ki azzal viccelődött hogy meglehet e enni meg hogy majd megesszük,én meg mondtam hogy az nem olyan garni.Ha túlszaporodnak,ezzel is viccelődtek hogy megesszük,én meg mondtam hogy egy olyan kicsi egy mm-es garni elég lenne egy vacsorára egy embernek,ha az összeset megeszed.Én az biztos nem ennék meg ehy kedvencet,mert ha beleharapnék elsírnám magam.De biztos finom lenne! :D
2013. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy meg lehet enni. az is ponty, mint a ponty csak színes és még azt is tudod, hogy mit evett...őszintén szólva ink enném meg a magam által nevelt koi-t, minthogy pl bevásárlóközpontos pontyot egyek...
2013. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ismerős szokott fogni koit, tükörpontyot, kárászokat, mert nekik a telkük egy tó előtt van, és ha sikerül fogni valamit, akkor halat esznek. Egyszer ettem náluk halászlevet, ami valamilyen pontyból volt.

De a koik ott nem olyan színesek.

2013. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ezek legalább eddig jól éltek,és nem szenvedtek hetekig,osszezsúfolva,oxigénszegény vízben.
2013. márc. 5. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!