Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 57 literes akiba milyen...

Egy 57 literes akiba milyen világítást ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Valami led,uncsitesómnak ilyen kis led van 150l-hez és az 50l-eshez.Vagy fesővel együtt rakd rá az akváriumra.Egy rendez körte is megteszi.
2013. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én csak elmondtam amit tudtam,nem kell minden tanácsot megfogadni,és nekem kitűnően világít egy kicsit erősebb fényű körte!és örülj hogy segítettem,vagyis hogy rádszántam az időm!
2013. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
Amilyet a növényeid igényelnek. Lényegében ettől függ... a növényeid igényeitől.
2013. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 0.8 w/liter a világítás, ez már viszonylag soknak számít. De nekem olyan növényeim is vannak, amik ezt igénylik.

Nettó 60 liter, és összesen 48 watt világítás T5-ös, 6500k-s daylight csövek. 6 órát megy a világítás, mivel nincs co2, és anélkül nem merek többet, mert szerintem ellepne az alga.

2013. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!