Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Anubias nana-nak mennyi a...

Anubias nana-nak mennyi a bolti ára?

Figyelt kérdés

Itt az egyik boltban 1800ft, a másikban 1500ft. Ezek jó árnak számítanak? Az eddigi növényeimhez képest több, mint 2x-es áruk van. :(


És még valami: alapesetben természetesen, mint mindenki, én is az olcsóbbat venném meg, de ott olyan állapotok uralkodnak, hogy csak na. Koszosak az akváriumok, elhanyagolt az egész, és nem egy növénynek sárgul a levele (ennek pont nem). Ti ezek tudatában megvennétek itt a nana-t?



2013. márc. 6. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez normál ár, sajnos lassan nő, ezért drága.

Ha maga a nana szép abban a boltban, akkor én megvenném. Bár, az ilyen igénytelen boltot nem kellene támogatni, akkor már lehet rászánnék 300 Ft-ot, hogy normális helyről legyen.

2013. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ. Még meggondolom, hogy melyikből vegyem.
2013. márc. 6. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Vettem már szaros boltból nanát, mert olcsó volt. Hát végülis helyre lehet hozni ha algás csak az sok idő, és nem biztos hogy sikerül. De ha maga a növény szép, akkor tökmindegy milyen a bolt, nem a boltot vesszük meg, és le lehet fertőtleníteni.
2013. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hable: a fertőtlenítésre te mit használsz, illetve mit ajánlasz? Én hallottam már sima neptun gyorsfűrdőről, és hipo-s oldatba áztatásról. Ezek közül valamelyik jó?
2013. márc. 6. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
20%-s hipós vízbe, 2 másodpercre, aztán lemosni csap alatt.
2013. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi szépen.
2013. márc. 8. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!