Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy ezek mijen növények?

Figyelt kérdés

ma vetem 3db növény csak elfelejtetem a nevét

név nélkül nem tudom megnézni mejik növénynek milyen szükségletei vannak

[link]


2013. márc. 6. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:

a jobboldali 100% h nem vizi. Az vitorlavirágnak néz ki, nekem is van a szobában kettő, cserépben, szárazon.


Rengeteg nem vizi növényt adnak el,jó drágán.

2013. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 vasutember válasza:

nekem meg az eladó nem tudta megmondani a nevüket úgyhogy én is böngésztem az akvarisztikai webboltokat és képről nagyjából sikerült beazonosítani,ezt tudom ajánlani neked is pl. itt:

[link]

2013. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dioxyde ***** válasza:
Baloldali ha jól nézem anubias azt nem kell elültetni a talajba,az a szál az bacopa a jobb oldali meg echinodorusnak tűnik.
2013. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 YourDestiny ***** válasza:

Az első lehet anubias augustifolia vagy afzelii, de lehet congensis vagy lanceolata is. Mindegyikre hasonlít, méret alapján könnyebb lesz eldönteni. A kép alapján nem tudom, mekkora.


A középső valamilyen kardfű, nyílfű vagy vízibambusz. Ezek hárman ilyenek.


A harmadikat nem tudom.

2013. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a jobb oldalsó nem kimondottan vizi növény. az anubiason (jobb oldalsó) hiánytünetek vannak. a bacopa nemsoká megdöglik...

szerintem valami középkategóriás tápot kellene használnod. pl. EasyLife Profito. a neptun zöld csöpögtetőset, sera folyékony tápokat nem javaslom. elég gyenge volt a hatásuk...

2013. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a füfélének a gyökerein kis hagyma szerüség van

ami bal oldalt van az anubias csak nem tudom milyen fajta annak fehér hoszú bimbója vagy virágja van és ami jobb oldalt van annak meg az egyik levél böl gömböjü bimbó nö

2013. márc. 6. 19:21
 7/8 YourDestiny ***** válasza:
A legtöbb anubiasnál normális a virágzás. Valamelyik az általam írt négy anubiasból, az tuti. Már csak az a kérdés, melyik. De egyébként mindegy, a lényeg, hogy vízilándzsa, ami egyenlő az igénytelenséggel és árnyéktűrő növénnyel.
2013. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lényegébe egyik növény sem kényes a fényre lehet bármejik fél árnyékba ?
2013. márc. 6. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!