Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítség. Terhes a lány...

Segítség. Terhes a lány guppym de soha nem tudom felnevelni a kicsiket. Adtok pár tanácsot?

Figyelt kérdés
30 literes a nevelő akvárium

2013. márc. 6. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem tudod? Elpusztulnak?

A 30 literben legyen szűrő és élő növényzet!

Cseréld a víz 30%-át hetente, a talajt is porszívózd!

Etesd őket porrá tört lemezessel, fagyasztott cyclopssal, artemiával, forrázott zöldségekkel!

2013. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen elpusztulnak hetente cserélem a vizet. tubifexel szunyolárvával zöldséggel szoktam etetni.vagyis ha meglennének a kicsik.ezekkel szoktam etetni
2013. márc. 6. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:

És mennyi idő alatt pusztulnak el? Valami tünetet látsz rajtuk? Hány darabot szoktál nevelni 30 literben?

A cserevizet pihenteted és nem az egészet cseréled? Van szűrő? Egy bejáratott szivacsszűrő lenne a legjobb. A halak érkezése előtt járatod üresen az akváriumot?

2013. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dioxyde ***** válasza:
Ne az egész vizet cseréld le azt nem szabad.Legyen benne egy szivacs szűrő aztán ennyi a guppikat könnyű felnevelni.
2013. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
olyan 20 db szokott születni.van szűrő és nem az egészet cserélem.amikor látom hogy nemsokára kb 1 hét múlva lesznek kishalak askkor szoktam járatni az akváriumot.
2013. márc. 6. 16:23
 6/8 A kérdező kommentje:
linkelnétek terhes guppy nőstény képet
2013. márc. 6. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Amúgy érdekes...én eddig egyszer sem vettem ki a nőstényt a nagy akváriumból (80L) mikor születtek a kicsik és így is olyan sok lett és fel is nőtt hogy kinőtték az akváriumot el kellett adnom őket! Úgyh ne parázz, a guppi az egyik legkönnyebben tenyészthető fajta. Nézz körül neten, sok jótanácsot olvashatsz, még itt Gyik-en is! :) Sok sikert! :)

2013. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kössz
2013. márc. 8. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!