Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti melyiket csinálnátok? (Kép...

Ti melyiket csinálnátok? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Akarok csinálni egy oldalpolcos szűrőt, belsőszűrővel meghajtva. Itt van egy kép, rajta két rajzzal, melyiket választanátok?


Ui: Bocs a rajz minőségéért.



2013. márc. 6. 16:53
 1/9 A kérdező kommentje:

Ez kimaradt:


[link]

2013. márc. 6. 16:54
 2/9 anonim ***** válasza:
2.
2013. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 YourDestiny ***** válasza:
Jobb oldalit.
2013. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is erre gondoltam, de kérhetnék indoklást is?

2013. márc. 6. 17:25
 5/9 Pendulum92 ***** válasza:
Jobb a helykihasználása, ami ilyen kis szűrőtartályok esetén fontos.
2013. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Közben utánanéztem, és 800Ft-ért tudok venni 1m 110-s KG csövet. Az akvárium teteje a földtől 110cm-re van. Akkor nem fél méter, hanem egy méter magas lesz az aksi mellett, így legalább tudok bele rakni sok lávakövet :) De szerintem most már majdnem hogy lényegtelen a kérdésem.
2013. márc. 6. 17:37
 7/9 Pendulum92 ***** válasza:
Arra figyelj, hogy a cső és az akvárium teteje egy magasságban legyen, úgy nem tud túlfolyni a víz.
2013. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 méter emeléséhez azért jóval nagyobb pumpateljesítmény kell, erre figyelj! A gyárilag megadott liter/óra teljesítmény 0cm! magasságra vonatkoznak, illetve megszokták adni a maximális emelési magasságot ami viszont 0 liter/óra teljesítményhez tartozik. Ezek közt nagyvonalakban meghatározható a pumpa teljesítmény, pl 600l/h, max 1 méteres pumpa esetén 50cm emelésnél már csak 300l/h. És még a szűrőközeg is lefogja, nem beszélve arról, amikor már kicsit eltömődik! Sok sikert ;)
2013. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem zárt lesz :) Hanem oldalpolcos, csak az akvárium mellett fog állni a cső.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 7. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!