Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tényleg ennyi az árkülönbség?

Pendulum92 kérdése:

Tényleg ennyi az árkülönbség?

Figyelt kérdés

Nézegettem kevertágyas műgyantát neten, és az aquadepóban 850 ft egy liter. Ugyanez(?) a szegedi Trópusban meg 2690.

Tényleg ekkora árkülönbség van?


Mennyiért szállítanák ki az aquadepósok?



#akvárium #vízlágyítás #kevertágyasműgyanta
2013. márc. 8. 09:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam, hogy 1290/ csomag a szállítási díj.
2013. márc. 8. 09:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Trópus egyébként jó szokott lenni árakkal. Fénycsövet, növényeket, mohát, halat, szűrőt, fűtőt, dekorációt, "követ", meg egy csomó mindent vettem már náluk. Néhány száz forint szokott lenni a különbség a többi netes áruházzal szemben. Persze ahogy a példád is mutatja meg kell nézni máshol is, és a kedvezőbbet választani.
2013. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Lehet, hogy az olcsóbb ár a regenerálásra vonatkozik, a drágább meg az első adag gyantára. Én a zsili boltban 2000 Ft-ért vettem a gyantát, és 1000 Ft-ért cserélik be a használtat frissre. Mielőtt döntesz, kérdezz rá mindkét árra, valszeg itt van a kutya elásva.
2013. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2700 akkor, ha először veszed, ha utána már beviszed regeneráltatni akkor 850ért kapod a cseregyantát! Nálunk is ennyi az ára kb...
2013. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!