Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az elhullott garnélát ki kell...

Az elhullott garnélát ki kell venni az akváriumból?

Figyelt kérdés

Vagy elintézik a többiek? Ti mit csináltok velük? 1 garnéláról lenne szó.

Van, akitől azt hallom, hogy hagyjam benn, és van, aki azt mondja, szedjem ki. Ti mit javasoltok?



2013. márc. 8. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a többiek megeszik, de ha egy nap után is ott van, vedd ki.
2013. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Holnap úgyis vízcsere ideje lesz, ha még meglesz, kiveszem.
2013. márc. 8. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Én már mondtam, hogy felesleges kivenni, de igazából mindegy, ha megnyugtat, akkor vedd ki.

Nálam egy szem borsó eltűnik egy éjszaka alatt, egy garnéla nem több anyag. Ha alapjában véve normálisan működik az akvárium, nem okoz gondot.

2013. márc. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ott lehet hagyni, megeszik a többiek.
2013. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
Nem muszáj. Ugyanúgy a levedlett páncélt se vedd ki, mert gyakran találkozol majd vele. Elfogyasztják. Ám remélem nem egy páncél csapott be :)
2013. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos nem sajnos, mivel ez nem átlátszó, hanem pirosas, kifehéredett. És nincs "nyílás", mint a levedlett páncélon.
2013. márc. 9. 17:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként eltelt egy nap, és nem nyúltak hozzá a többiek, úgyhogy inkább kivettem. Köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 9. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!