Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 80literes akváriumba hány...

Toma781 kérdése:

80literes akváriumba hány cseresznye garnélát lehet tenni? Milyen halakat tehetek mellé?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

[link] számold ki

Halakból pedig nano halakat.

2013. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem a 30l-esben vannak 30-35-en, most akarok szelektálni majd. Igaz, nincs mellette hal, csak 4 Amano.


Szerintem 80l-ben simán lehet 60-70db is. Melléjük nanohalak valók: [link]

Annyit még hozzátennék, hogy erről a listáról az endler guppikat húzd ki, ők levadásszák a kicsiket, sőt, volt olyan, hogy a nagyoknak is nekimentek.

2013. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
Veszel 10-15-öt, fél év múlva meg lesz 100. Szerintem az amanda lazac illik a RC-khez, és jól megvan közepesen kemény vízben. Egy kicsit visszafogja a szaporulatot, de az nem is árt egy idő után.
2013. márc. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nano halakat vehetsz hozzájuk.Nekem van 10 db neo.....heteropoda vadas színben,na ez mindegy.Egy hete vannak nálam,de már látszanak a kis meg nem temékenyített peték a feje mögött!Ne költs rájuk sok pénzt ,mivel úgy is szaporodnak.Veszel tizet lesz száz!Mi vettük a garnikat 40ft/db áron!Gondold el a voltban veszed több pénz,és pénzkidobás is!
2013. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30 literre 10-12 garnéla
2013. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!