Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A nőstény guppim szült, és...

A nőstény guppim szült, és csak 2 kisguppit sikerült kimenekítenem. Az egyiknek egy nagy hólyag szerűség van a hasán, de a másiknak nincs ilyenje. Mi lehet ez? És baj, hogy ott van?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 12:40
 1/7 anonim válasza:
látatlanban nehéz megmondani, de szerintem hamarosan eltűnik. Valószínűleg csak a szikzacskóról van szó.
2013. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó... köszi a segítséget
2013. márc. 10. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is amikor megszülettek,kezdetben iklyen gömbféleség volt rajtuk,de aztán eltűnt.ez szerintem a méhen kivüli táplálást segiti egy darabig.
2013. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És kb. mennyi az az "egy darabig"? Már csak egyetlen egy maradt, aki nem csinál mást, minthogy a doboz alján fekszik, és kb. fél óránként úszik egy kicsit. Nagyon apróra tört Növendék díszhaltápot adtam neki, de egyátalán nem eszik mióta megszületett (6 napja).
2013. márc. 15. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az enyémnek 2-3 perc után eltűnt.
2013. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
upsz.. hát ennek úgy volt, hogy amikor megszületett akkor nagy volt, és napról-napra egyre kisebb lett. Mostmár nem is látszik, olyan, mintha abból a gömbből alakult volna ki a hasa. De miért nem eszik semmit?
2013. márc. 17. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
az volt a szikzacskó addig amíg el nem tűnik teljesen nem esznek
2013. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!