Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért kergetik a razbórák a...

Miért kergetik a razbórák a többi halat?

Figyelt kérdés
80 literes akváriumomban vannak guppik, neonhalak és 3 ékfoltos razbóra. A guppik nem is látszanak már úgy elbújtak ahova csak tudtak mert ha előjönnek a razbórák rögtön megkergetik őket, a neonokat úgyszintén. Mit lehet tenni? cseréljem le a razbórákat?
2013. márc. 10. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A razbórák rajhalak, hárman nem érzik jól magukat, stresszesek lesznek és ezert kergetik a többieket. Vidd vissza őket, vagy ajándékozd el.
2013. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy rajhal akartam is többet, de nem egyszerre hogy ne terhelje túl a szűrőt, csak ezek után nem tudtam hogy érdemes-e megtartani őket vagy inkább csere legyen
2013. márc. 10. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben az akváriumban két rajhal már nem férne el. Esetleg a neonok Számát növeld ha nincsenek legalább tízen.
2013. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De omg igen ne egyszerre telepíts de ne is így hanem egyszerre 1 fajt!!!
2013. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ékfoltos egy lágyvizes hal. Csapvízben nem lesz hosszú életű. Fél éven belül elhullanak egyenként. Ezt megelőzendő nem baj ha lecseréled őket.
2013. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!