Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Dara kór lenne?

Dara kór lenne?

Figyelt kérdés
pár hete lett berendezve az akváriumom. 2napja észre vettem, hogy az egyik black molly szeme mögött szinte a szemén egy fehér kiálló folt van. 1 napra rá a teste lett fehér pöttyös. Kaptunk rá parakrillt amit kapnak folyamatosan. Ma délutánra a hím guppim szeme teljesen fehér lett neki is mintha valami rátapadt volna és a teste is tele volt ilyen fehér kicsi foltokkal. Mit lehet ilyenkor tenni? Ez tényleg dara kór lenne?

2013. márc. 11. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, darakor. Kulonisd el mindig a beteg halat, es gyogyszerezd. Ha vakaroznak, az is lehet a betegseg jele.
2013. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy nem kell elkülöníteni hanem a többivel kell együtt kezelni. De sajna mindkettő elpusztult de el se tudtam volna különíteni sajna.
2013. márc. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!