Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikortól mehetnek halak?

Csejani kérdése:

Mikortól mehetnek halak?

Figyelt kérdés
Lassan másfél hete indítottam az új kb bruttó 120 literes aksim! Indításnál egy másik akvárium szűrőjét belemostam az aksiba és 2-3 naponta egy kis kaját is szórtam a vízbe és persze cserélgettem is! Rakhatok esetleg már bele 2-3 db kisebb méretű halat ezzel is gyorsítva a bacik szaporodását annyit már elbírna vagy mindenképp várjam meg a 3 hetet?
2013. márc. 13. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
tegyél bele csigát, ha nem bírsz várni.
2013. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben megvárnám a 3 hetet.
2013. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kormány Roland válasza:
39%

Természetesen próbának 2-3 guppit nyugodtan beletehetsz ha 3 nap múlva is vígan úszkálnak akkor mehet a haltelepítés. Természetesen ha sügereid lesznek akkor teljesen más az indítás!

Én sokáig tenyészettem halakat de 1 hét bőven elég ha megvan a metilénkék növénytáp fény és persze ahogy csináltad teljesen jó, hogy bacikat vittél át a másik aksiból. Bár én soha nem kevertem az aksik vizeit még indításkor sem!

2013. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pendulum92 ***** válasza:
Előző: metilénkék nagy hiba, nem tesz jót a baciknak.
2013. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én olyanokkal kezdtem, amik algapusztítók, mert induló akváriumoknál az alga szinte tuti, hogy felüti a fejét.

Amano garnélák, és törpe szívóharcsák.

2013. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!