Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A hat neon halam kiakartam...

A hat neon halam kiakartam volna egésziteni 8ra, de az eladó vörös neont adott sima helyett, én persze vakon megbíztam benne. Ezek össze fognak állni egy rajba?

Figyelt kérdés
Mert ha nem akkor mit csináljak velük mert vissza nem veszik.Többet pedig nem tudok venni. Mert neonok mellett vannak más halak is.
2013. márc. 13. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem veszik vissza? Vidd vissza, és fenyegesd meg, hogy ha nem veszi vissza, hívod a fogyasztóvédelmet (vagymit?) mert átvert.
2013. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem veszik vissza? Félnek hogy elhasználtad, vagy mi? :)

Tényleg érdemes a fogyasztóvédelmet megemlíteni, esetleg a tékozló homár oldalt (homar.blog.hu), lassan ott tartunk hogy attól jobban félnek a szolgáltatók.

Ha tovább kötözködik az eladó kéred a főnök elérhetőségeit, esetleg panaszkönyv-félét.

2013. márc. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 intrepid ***** válasza:
Azért nem szeretik visszavenni, mrt ha összeszed valami fertőző betegséget bármilyen állat, pl. a hal, berakja a többi közé, és mind megkapja. Mindamellett ha te neon halat kértél, és mást adott, akkor ne hagyd magad.
2013. márc. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán összeállnak, ezen ne aggódj.
2013. márc. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindkét fél eléggé hibás a dologban de azt tanácsolom neked, hogy csak olyan 1000 éves kis maszek díszhalasoknál vásárolj ahol értenek is a halakhoz és nem sajnálják azt visszavenni, becserélni ha probléma van. Nálam 4 különböző pontylazac van és mindegyik a saját fajtájával áll össze ha mozgolódnak. A vörös neont pont nem tartottam de lehet, hogy ha nincs ló jó a szamár is. Remélem legalább a sima neonhal árában kaptad őket :)

Ha nagyon lehangoltak és ketten külön úszkálnak csak akkor próbálj cserélni akvarista.hu-n vagy más díszhalasoknál barterezni.

2013. márc. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem veszik vissza, a neonok viszont nem állnak össze , a vörös neonoknak nem jön a színük, attól félek hogy betegek lesznek és a halállományom odalesz ez miatt. Igen sima neon árban vettem őket.
2013. márc. 14. 11:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem veszi vissza! Ha fogyasztó védelemmel fenyegeted egyből vissza veszi ha meg nem akkor tényleg hívd fel őket azok majd megmondják neki fogyasztó védelem ha kimegy akkor a minimum bírság amit kiszab az 50rugó szóval vissza fogja venni!
2013. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A környéken ez az egy "normális akvarisztikai üzlet " nem akarom össze rúgni velük a port.
2013. márc. 14. 14:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem sok mindent tehetsz akkor. Az Akvarista.hu-n regisztrálj és próbálj gazdát keresni nekik a környékeden.

Vagy ha az akvárium méreted engedi akkor vegyél még melléjük párat jobb ötletem nincs már ha ez jó ötlet mert ebben is kétségeim vannak nem ismerve a pontos helyzetedet :)

2013. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!