Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az anubiasom kinől már az...

Az anubiasom kinől már az akváriumból. Lehet ezt a növényt vágni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 11:39
 1/6 bamboochatheone ***** válasza:
Persze lehet. De az sem gond ha kinő mert képes víz feletti(emers) növekedésre is.:)
2013. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 YourDestiny ***** válasza:
Ha megsérül a levél, rövid időn belül eldobja. Viszont ha a víz felett elég párás környezet van, akkor nem szárad ki a levél vége.
2013. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már szárítottam le nagy levelű anubiast. Nem vágtam le, csak kilógott. Viszont érdekes, a kisebbfajta anubias nana, amit egyszer bedobtam egy tál vízbe és lepárolgott róla a víz félig, annak semmi baja nem lett. Utána bedobtam az akváriumba.
2013. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Gyökereztetni gondolom nem lehet ezt a fajtát a levágott részekből?
2013. márc. 17. 11:05
 5/6 YourDestiny ***** válasza:
Rizómáról (gyöktörsz) szaparítható, de minden darabból ki kell, hogy álljon legalább 3 levél.
2013. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 YourDestiny ***** válasza:
*gyöktörzs
2013. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!