Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A red cherry garnélaivadékok...

A red cherry garnélaivadékok etetésében és "védelem alá helyezésében" tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Most először vannak garnéla ivadékaim, sajnos rákhölgyem úgy elbújt és titkolta az állapotát, hogy nem tudtam kellő képpen felkészülni a kicsik jöttére, így 4 ivadékot tudtam befogni, a többiek ...

Szeretném felnevelni őket akár külön is. Ebben szeretném kérni a segítségeteket. A spirulinát ők is eltudják fogyasztani?



2013. márc. 16. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek bent halak, akkor szaporodnak ezerrel, és nem kell különvenni őket.
2013. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kell sok apró szálú nővény, pl mohák, hínárok, és egy nagy erős lámpa, hogy nőjön benne a sok zöldalga. Attól lesznek nagy dagadtak vörös dögök.


Biztos megeszik a spirulinát is, de adhatsz nekik félbevágott zöldborsót, kukoricát, vagy shrimps natural garnéla kaját.

2013. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, akkor ha jól veszem ki a szavaitokból, akkor hasonló táplálékon élnek mint a nagyok :)
2013. márc. 17. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam az az érdekes h csak legalább 1 centis garnikat látok, szaporodnak, viszont csak egy kicsi növényes dzsumbuj van az akváriumban, nyilván abban szaporodnak, de egy centisnél kisebbet még nem láttam.

Az ivadékoknak ezek szerint elég a víz által sodort törmelék mert csak felnőtt garnéla tápot, néha lemezest, még ritkábban fagyasztott piros jégkockatápot adok, nem tudom már mi a neve.

2013. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lényeg h szaporodnak maguktól is, még a guppiknál is könnyebb szaporítani, csak eteted és kész.
2013. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. márc. 17. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!