Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Zöldségek a garnéláknak?

Zöldségek a garnéláknak?

Figyelt kérdés
Hallottam már arról,hogy jó eleségnek.De miből mennyit?Párolva,forrázva,vagy hogy?

2013. márc. 17. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bedobod a mikróba hogy puhább legyen és úgy
2013. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 _.-Akv-._ ***** válasza:

Én a répát tudom, hogy jó.

Beteszel egy bögre vizet a mikróba, amikor forr beleteszed a répaszeletet, és így hagyod főni 2 percet. Én az ancimnak így szoktam.

2013. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És még milyen zöldségeket lehet?
2013. márc. 17. 20:56
 4/12 anonim ***** válasza:

lehet még pl zöldborsót, spenótot, kukoricát



Konzerv bébirépával egyszer megszivattam a ganréláimat.

Olyan betegek lettek tőle, hogy 1 napig fetrengetek a földön. Csoda, hogy nem döglöttek meg. Persze gyorsan vízcsere, meg minden. Talán valami tartósítószer lehetett benne ami kicsit megmérgezte őket.

2013. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szóval a konzervekkel vigyázni kell :)
2013. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 YourDestiny ***** válasza:

Forrázd le, hogy lesüllyedjen, vagy mikró. De ne főzd meg, mert azzal kifőzöd a vitaminok meg miegyás nagy részét.


A répa jó, azt szeretik. A borsónak, kukoricának a belsejét kell adni, előbbit mondjuk nálam le se tojták. De az uborka, salátalevél, cukkini, stb. is jó.

2013. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oksa
2013. márc. 17. 22:33
 8/12 YourDestiny ***** válasza:
Ja igen, mindig este add, és ha reggel marad belőle távolítsd el. 10-12 óránál nem ajánlatos tovább bent hagyni, mert bomlásnak indul.
2013. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én elsősorban a törpe szívóharcsák miatt adok zöldséget, igaz az amano garnélák is mindig rárepülnek.

Nálunk idáig csak az uborka vált be, a sárgarépát mindenki elkerülte. Állítólag még a sütőtököt is nagyon szeretik, lehet ki is próbálom a héten.

Még annyi, hogy szerintem inkább gázon forralj vizet, a mikrohullámú sugarak károsak. Ha tűzön forralod, az sokkal jobb.

2013. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor a tűzhelyen forralom a vizet,leforrázom a zöldséget,és berakom az akváriumba.Mind ezt este csinálom.
2013. márc. 18. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!