Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tartott már valaki ilyen...

Tartott már valaki ilyen csigát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]

Róluk lenne szó. Mit érdemes tudni róluk, már a fent leírtakon kívül? Garnélák mellé lennének.


Az igaz, hogy 1 ében csak 1x szaporodnak, és max 50 utód lesz? Mert ha ez igaz, akkor őket azért kordában lehetne tartani. :D



2013. márc. 18. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem volt olyanom, csak ilyen

[link]

2013. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként minden csigát kordában lehet tartani, ami nem postakürt, és nem maláj tornyoscsiga :)
2013. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi. És a tylo-nak elég 30l-es akvárium? Mert én úgy tudom, hogy neki azért nagyobb hely kell, mert a talajon mozog csak, az üvegre nem megy fel.


Amúgy ők is lassan szaporodnak?

2013. márc. 18. 16:33
 4/9 A kérdező kommentje:
És te milyen, könnyen beszerezhető csigákat ajánlanál garnélák mellé?
2013. márc. 18. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy milyen csigát veszel. Az almacsigákat nem szeretem amióta egyszer ledarálták az egyik mohámat, de a többi csigával nincs gondom. A tylo 20 literesbe volt nekem és szült egy kis csigát, de csak pár hónapig voltak itt, az idő alatt több csiga nem is lett. Utána elajándékoztam őket.
2013. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor végeredményben te mit javasolsz, megpróbálkozzak a tylo-val 30l-ben, vagy inkább válasszak más fajt?
2013. márc. 18. 19:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Ó, és még valami. Ők váltivarúak?
2013. márc. 18. 19:53
 8/9 Platypus ***** válasza:
A Tylok aránytalanul nagyok 30 literbe. Az egyetlen kistestű Tylo faj meg fakó szürkéssárga testű, jellegtelen barna házzal. A pagoda sem éppen kicsi. A süncsiga látványos és elég pici faj, én ezt ajánlom.
2013. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Süncsiga. Tényleg szép csiga, én is néztem már, a zebracsiga és a spiky mellett.


Esetleg a zebra-, spiky- és süncsiga közül lehetne 2 fajt is tartani garnélák mellett, vagy az már túl zsúfolt lenne?

Belőlük egyébként hány db az ideális? Ez a 3 faj nem szaporodik akváriumban, ugye?

2013. márc. 19. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!