Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tervről?

Figyelt kérdés

Pár napja feltettem két képet az akváriumomról. Elég sok hibát felfedeztetek, amit figyelembe véve rajzoltam egy új tervet. Mit szóltok hozza? Mit kéne még rajta változtatni?

[link]


2013. márc. 21. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez mind szép és jó....de a technika?
2013. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ami ebbe a rajzban megvan rajzolva az mind benne van már az akváriumban. Az a technika is amivel eddig működött...működik most is. Nem valami high-tech de megy már sok sok éve ez csak átrendezés
2013. márc. 21. 22:11
 3/17 _.-Akv-._ ***** válasza:
Idetehetnéd a valódi képet is, mert nem tudok mihez viszonyítani. (nem látta mindenki a kérdésedet :D)
2013. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2013. márc. 21. 22:26
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
rossz link
2013. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2013. márc. 21. 22:53
 7/17 _.-Akv-._ ***** válasza:
Jaa, már tudom ki vagy :D Amúgy szerintem jó lesz így, bár ha a fényed engedi én több növényt tennék :)
2013. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 YourDestiny ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ezekből a rajzokból a válóságban sose lesz semmi. Azért nem, mert totál másképp fog mutatni, élőben más lesz az összhatás, ráadásul pont ugyanolyan köveket nem szerzel, meg a növény is úgy áll meg nől majd, ahogy akar. Szóval a végeredmény tuti nem olyan lesz, mint az próbálod ábrázolni.
2013. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amit razoltál az zseniális. Ha adhatok hozzá tippeket, akkor ezt egy egyszínű semleges háttérrel és egy közel fekete vagy barna talajjal tudnám elképzelni, és hát pl nekem ilyen kövem van, habár ez nem egy szépség, de ebből legalább nem oldódik ki káros anyag. [link]
2013. márc. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hat ez abból lesz megcsinálva ami jelenleg van az akváriumba.
2013. márc. 22. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!