Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pink dánió mellé mehet zebra...

Pink dánió mellé mehet zebra vagy leopárd dánió?

Figyelt kérdés
Kaptam egy akváriumot egy pár hallal.Van köztük egy pink dánió.Ugyanilyet vegyek,mivel egyedül van,vagy mehet mellé zebra vagy leopárd dánió.Ugyanazok nem?Csak a színük más.

2013. márc. 24. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány literes az aki?
2013. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
89 literes,van 3 fekete tetra,meg 2 páncélos harcsa,ja meg az 1 pink dánió.
2013. márc. 24. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
A pink az zebradánióból van festve. Vegyél zebrát.
2013. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tetrákat ajándékozd el, és vegyél még bele 6 páncélost, és 8 zebradániót, szerintem összeállnak.
2013. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A tetrákat meg szeretném tartani,szeretem őket olyan szép nagyok már,amúgy is a kedvenceim közé tartoznak.A pink dánió miatt nem szeretném "feláldozni őket"csak azért akarok valamilyen dániót,hogy ne legyen egyedül.Akkor inkább a dániót viszem el egy kereskedésbe,otthagyom nekik,inkább minthogy egyedül legyen nekem.Nem akarom azt sem hogy túlzsúfolt legyen az akksi.
2013. márc. 24. 21:05
 6/8 Platypus ***** válasza:
A tetrákkal az a gond, hogy amúgy is kicsi nekik ez a hely. Akkor boldogak, ha van belőlük legalább 8-10 példány, és kifejletten ennyi nagyon nem érezné jól magát ekkora helyen. A dániók mérete passzol az akváriumodhoz.
2013. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De a tetráknak nem jó nálad, ahogy Platypus is írta.
2013. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ezek a tetrák is úgy kerültek ide,hogy volt egy,én meg sajnáltam hogy ne legyen egyedül,így vettem mellé kettőt vitorlás helyett gondoltam mert annak tényleg kicsi ez az akksi.
2013. márc. 24. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!