Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ő milyen halacska?

Ő milyen halacska?

Figyelt kérdés
[link] a fajára lennék kiváncsi, illetve ő ugye hím?
2013. márc. 25. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ancistrus nőstény szerintem.
2013. márc. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem ancinak fest de nem előnyös a kép így a nemét nehéz megmondani. ha vannak kicsi bajszai akkor fiú, ha nincsenek akkor lányzó...nekem a képen úgy látszik mintha lennének szóval szerintem fiúka lesz :)
2013. márc. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Platypus ***** válasza:

Szerintem is Ancistrus, de nem a boltokban gyakori faj, hanem valami spécibb. Engem a galaxy ancira(Ancistrus dolichopterus) emlékeztet, de ezeket a harcsákat olyan nehéz határozni, hogy a nyakamat nem tenném rá. Szerintem nőstény, ilyen apró száj körüli bajszai az öreg nőstényeknek is lehetnek. A halványabb foltok meg nőstényekre jellemzőek a mezei ancinál is. A hímeknek nagyok vannak az egész orron. De mivel a faj bizonytalan, ezt se venném 100%-osra.


[link]


Itt középtájon találsz pár aprópöttyös Ancistrus fajt.

2013. márc. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 YourDestiny ***** válasza:
Hát ha jobban megnézitek, akkor láthatóak a bőrkinövések a fején, szóval hím ancistrus. Én rajta kívül még egy Loricariidae-nek se láttam bőrkinövését, szóval legfeljebb valami ritka színváltozat lehet ezen a fajon belül, mint például az aranyszínű is, csak az nem épp ritka :)
2013. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, ha hím lenne lehet, hogy még bajszosabb lenne

[link]

persze ez nem biztos

2013. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
Az összes Ancistrus fajnak vannak tüskéi, és van belőlük vagy két tucattal.
2013. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:

A képen látható hal elég fiatalnak néz ki, nem lesz rögtön sündisznó fejű :)


Van abból több tucat is, csakhát én az arany és közönséges tüskésen kívül mást még itt boltban nem láttam.


Kérdező, keresd meg itt:


[link]

2013. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!