Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehetett ez a hal az...

Mi lehetett ez a hal az akváriumban?

Figyelt kérdés
Találtam az akváriumban egy halott halat. az egyik lebegő gyökéren feküdt, fehérek voltak a szemei, fehér volt fekete farokkal, és hosszúkás. nekem ilyen halam nincs. az összes halam szült ma, (mindig egyszerre szülnek) szóval azt gondoltam,torzszülött, de egyik se szülhette ki, mert akkora volt mint egy fejlett hal. (guppik és plattik vannak az aksiban)ja, és ketté volt repedve... de még friss lehetett, mert szedtem már ki olyan halat az aksiból, ami egy ideje bent van, és ez még puha volt meg nyálkás. amikor kiszedtem a vízből, feketévé változott. majd csatolok képet ha kíváncsi rá valaki...
2013. márc. 25. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos van olyan halad, csak ez kifehéredett, mert hulla, hát most mittudomén.
2013. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet.engem érdekel :)
2013. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az akváriumban: [link]


[link]


miután kivettem:

[link]

2013. márc. 25. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:
ez de érdeked , első két képet nézve azt hittem egy ujj körömmel :D
2013. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*érdekes
2013. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tényleg olyan egy kicsit. de nyugi, nem dobtam bele az ujjam,hogy halnak tűnjön,feltegyem ide és hülyítsem az embereket :D annyira nem érte volna meg :D na szóval hogy került bele? tudom, hogy eddig mennyi halam volt és most ugyanannyi van.
2013. márc. 25. 19:31
 7/9 Platypus ***** válasza:
Nagyon nem látszik a formája, de biztos hogy valamelyik meglévő halfajodba tartozik. A halál fura dolgokat művel a színekkel, lehetett akár piros wagtail platty is fénykorában.
2013. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyik guppid lehetett.Biztosan megvan mind?
2013. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó! igen, mind megvannak. 2 wagtail platti, 3 nőstény , és 2 hím szivárványos guppi.
2013. márc. 28. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!