Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tetszik ez az összeállítás?

Hogy tetszik ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

60 literes akváriumba a következő halak vannak:


2 Torokátum

1 Sziámi Harchoshal

1 Tetra

2 Guppi

1-2 Neonhal(Többi elpusztult)

2 Izzószemű(Többi elpusztult)

2 Vitorlás

1 Algázó féleség

1 Sárga Harcsa

1 Szumátrai Márna

2 Függőleges és Vízszintes csíkokkal tarkított(nem tudom milyen fajta)Elég élénkek. 2 pár.

1 Ilyen átlátszó fekete csík a hátán, fehéres színű hal.

1 Flotty

1 Valamilyen pink hal.

1 Zebradánió(volt)


2013. márc. 28. 15:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem nem nem!!! Ez egyáltalán nem jó!
2013. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Kérlek fejtsd ki!
2013. márc. 28. 15:37
 3/22 csejani ***** válasza:
Ne haragudj ,hogy ezt mondom de ez így ebben az állapotban borzalmas! Az akvárium mérethez nem megfelelő halak ráadásul erősentúl is van telepítve az akvárium! Azt meg már meg sem merem említeni hogy vannak rajhalak amiket nem szabad egyedül tartani de ez itt szerintem a legkisseb gond! Ha szabad ajánlanom regisztrálj akvarista.hu-n és az ingyenes e-bookokat olvasd el mihamarab és rájössz te is hogy ez így tarthatatlan!
2013. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Istenem!!! Ez még egy halászlébe is túlzás!!!

Sziámi vitorlással,vagy bármivel???

Márna vitorlással???

Én azt hiszem ,ebből a 20 halból hamar lesz 1 db.

2013. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
December 12. óta így van azóta így elélnek.
2013. márc. 28. 15:43
 6/22 anonim ***** válasza:

Majd az utánam következők kifejtik bővebben, kezd az alapokkal az akvarisztikát teljesen elejéről, van benne csapathal min 4db kell, van benne 150 literbe való, van 80 cm-től tartható csapathal, ez egy halálra ítélt összeállítás plusz nem hogy túltelepített hanem egy pöcegödör 19 hal 60-literbe nem véletlenül van hogy a "többi elpusztult"

[link] és keresd ki a halaid igényeit

2013. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

[link]


Szépen lassan ki fognak halni,mint a mammutok.csak azt fogod észrevenni,hogy eggyel megint kevesebb van.

Vitorlást nem rakunk 60 literbe.

A gyors halak megeszik.lecsípkedok a lassúakat.

2013. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló "Sziámi vitorlással,vagy bármivel??? " ez magába nem lenne probléma, nálam is társasba van tökéletes békességben, de a többi az fertő.
2013. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A Neonok-Izzószeműk pusztulása nem ezzel függ össze. Nagyon jól elvannak a halak, a sziámi talán a legbékésebb. Én szerintem még 1-2 év múlva is több mint a fele meglesz a mostani a mennyiségnek
2013. márc. 28. 15:52
 10/22 anonim ***** válasza:

JAV: *23 hal nem 19

"A kérdező kommentje: A Neonok-Izzószeműk pusztulása nem ezzel függ össze. Nagyon jól elvannak a halak, a sziámi talán a legbékésebb. Én szerintem még 1-2 év múlva is több mint a fele meglesz a mostani a mennyiségnek"


Nem békések hanem a méreganyagoktól kábultak, 60-literes akváriumban 40-50 liter vízben?.... és gratulálok ahhoz hogy 1-2 évet saccolsz a felének, optimista kijelentés, nézz már utána hogy menyit kellene élniük,valamint hogy mekkorák kifejletten pl: Vitorlás (mondjuk a kifejeltség nálad nem fenyegeti)

2013. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!