Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 112 literes akvarimba sok...

Dazse kérdése:

112 literes akvarimba sok ennyi hal? 6 db gurami 13 db neonhal 6 db zebradanio 5 db pancelos harcsa 4 db tapado harcsa

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sok. Igaz,hogy a neonhal kicsi de nagy úszóterrt igényel mert mozgékony. Szerintem döntsd el, hogy a gurámik vagy ndonhalak kellnek és valameikeket ajándékozd el.
2013. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

1 értelmű hogy sok főleg a gurámi!

különben milyen a gurámi?

2013. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 _.-Akv-._ ***** válasza:
A gurámi, meg a tapadóharcsa legyen 2, és jó.
2013. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1him 2 nosteny kék gurami

3 db holdfényes gurami itt meg nemtudom melyik a him

2013. márc. 29. 16:56
 5/18 YourDestiny ***** válasza:
A tapadó mi? Ancistrus? Ez így sok. A gurámit ki kell lőni, de még úgy is sok. Így jó: 13 neon, 6 zebradánió, 5 helyett inkább 6 páncélos és 1-2 ancistrus.
2013. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 YourDestiny ***** válasza:
Természetesen külső szűrővel, belsővel ennél is lejjebb kell adni.
2013. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
de nem hajtsak egymast a halak el vannak egymassal
2013. márc. 29. 17:04
 8/18 A kérdező kommentje:

ooo nekem nincs szivem ki venni onnan a guramikat,pont oda illenek gyerekek

nagyon el vannak egyutt december ota,sokat is nottek,ugyhogy sokaig el lesznek remelem,aktivak,én nem látom jelét hogy gond lenne


ha kivennem a guramikat ures lenne a akváriumom semmi esetre sem

2013. márc. 29. 17:20
 9/18 anonim ***** válasza:
ne haragudj de akkor miért kérdezed meg ? milyen a szűrésed különben?
2013. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 YourDestiny ***** válasza:
Így van, felesleges volt feltenni a kérdést, már ne haragudj. A gond ott van, hogy egyedül a 6 gurámi nagytestű hal révén olyan mértékben leterheli a vizet, hogy több hallal már nem tudsz megfelelő szűrést csinálni. Értsd: rossz minőségű vízben élnek, és a halak szenvedését szabad szemmel nem fogod megállapítani. Sőt, a legtöbben sokszor az ellenkezőjét gondolják, mint ami a valós helyzet, és néhány hónap vagy fél év után csodálkoznak, ha elkezdenek hullani a halak. Ne de mindenki a saját hibájából tanul, természetesen élőlényekről van szó, így nem kéne félvállról venni a dolgot.
2013. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!