Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma nagytakarítást csináltam...

Ma nagytakarítást csináltam az akváriumban, és észrevettem egy kb- 2-3 cm-es fehér férget. Már nem élt. Mi lehetett az? Találkozott már ilyennel valaki?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2013. márc. 30. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi, de ezt én is megtaláltam....ennyi eszem nekem is van! :D

Ettől nem lettem okosabb!

Egyik sem illik arra, amit én láttam!

2013. márc. 30. 18:48
 3/11 YourDestiny ***** válasza:
3 centiméter? Hát ez fura. Biztos, hogy féreg volt? Ha igen, akkor ilyen hajszálvékony valami?
2013. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyen hosszú volt, nem hajszálvékony, hanem olyan 3-4 mm vastag. Arra gondoltam, hogy nemrég vettem új talajt az akváriumba, kimostam ugyan, de lehet, hogy abból maradt benne egy földigiliszta? Vagy ez hülyeség? :)
2013. márc. 30. 19:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is már 1 vagy 2 hónapja volt, annyi idő alatt meg elbomlott volna, vagy nem?
2013. márc. 30. 19:49
 6/11 YourDestiny ***** válasza:
A vásárolt talajban miért lett volna földigiliszta? Ha 3-4 milli vastag, akkor sajnos nincs tippem. Viszont ha a földigilisztára emlékeztetett, akkor annyit már tudunk, hogy valószínűleg gyűrűsféreg volt.
2013. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 YourDestiny ***** válasza:
Amúgy elsőre nekem a fonálféreg ugrott be, elképzelhető, hogy megnyúlik akkorára, de az nem ilyen vastag, hanem vékonyak.
2013. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 YourDestiny ***** válasza:
Nem nézted meg, hogy szelvényes volt-e?
2013. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Platypus ***** válasza:

A planáriák megnőnek ekkorára, még ha nem is gyakori jelenség.


[link]

2013. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam rá, de ahhoz tényleg túl vastag.

Úgy gondoltam, hogy esetleg volt benne egy megszáradva, és az felázott, és azt találtam meg.

Gyűrűs féreg volt, egyértelműen látszott.

2013. márc. 30. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!