Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy etessem az algaevőimet?

Hogy etessem az algaevőimet?

Figyelt kérdés
Vettem nekik kaját a Tetra forgalmazza és PlechoMin a neve.Tehát ha bedobom az összes ha ott terem és rágcálja de az algaevő sztem cseszikrá nem engedi oda a többi hal mit tegyek??? 2db algaevőm van az aksiban.

2013. márc. 30. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Az algaevőket ha jól tudom lámpaoltás után szokták etetni, szerintem te is próbáld meg sötétben etetni, aztán pl. a telefonod fényével leskelődj.
2013. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen ahogy az 1. írta lámpaoltás után KB 20 perc múlva
2013. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de különben sima algaevő vagy pontosan milyen ?
2013. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát a boltban magyarázták hogy van a kics az Anci van a közepesméretű ami kb 15cm re nől meg van a nagy ami az enyimnek a duplájára.Fekete szürke pőttyös .Nekem azt mondták hogy algaevőharcsa. Köszi a válaszokat.
2013. márc. 30. 20:50
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és nekem a közepes van.
2013. márc. 30. 20:53
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
Forrázott zöldségeket is adhatsz neki. Azért kell forrázni, mert anélkül nem süllyed el. 10-12 órát hagyd bent, ha marad, vedd ki. Salátalevél, uborka, cukkini, borsó, kukorica, répa, spenót, ez mind jó, lehet próbálkozni.
2013. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azt amit te vettél,az valószinüleg spirulina(mikroalga) tabletta,ami csak kiegészitőnek jó,elsősorban zöldségekkel kell etetni,amint az előttem szóló is leirta. :)
2013. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. márc. 31. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!